Metalinės tvoros
Vilniaus Kalviai savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, tame tarpe ir metalines tvoras, kurias gamina kompetentingi kalvio amatą įvaldę meistrai. Metalinės tvoros visada buvo ir yra saugumo, stabilumo simbolis. Vilniaus Kalviai Jums siūlo apsaugoti bei papuošti savo namus geriausių kalvių darbais, būtent Jums parinkta tvoros užpildymo technika bei detalės. Mūsų vienas iš šūkių „Darykime vieną kartą, bet puikiai!”. Kiekvieną klientą priimame individualiai bei jam skiriame daug dėmesio, tam kad išrinkti labiausiai tinkamą variantą Jūsų namų ar kito objekto aptvėrimui. Metalinės tvoros gyvuos, saugos bei puoš Jūsų namus daugelį metų. Metalinės tvoros nereikalauja beveik jokios priežiūros, todėl galėsite nebesirūpinti. Patikėkite Vilniaus Kalviams aptverti Jūsų namus. Mūsų metalinės tvoros prideda struktūros bei apibrėžia, įrėmina Jūsų namus, suteikia klasikos elementų, kurie visada buvo gero skonio ženklas.  Vilniaus Kalviai garantuoja, kad mūsų metalinės tvoros yra solidus Jūsų teritorijos aptvėrimas.

 

tvoros (1).jpg tvoros (2).jpg tvoros (3).jpg tvoros (4).jpg

Solidus Jūsų teritorijos aptvėrimas

Pasirinkdami savo teritoriją aptverti „Vilniaus Kalvių“ ekspertų savo srityje metalinėmis tvoromis mes Jums garantuojame solidų ir ilgai išliekantį rezultatą. Metalinės tvoros prideda prestižo, elegancijos Jūsų namų apibrėžimui. Nesenstantys Vilniaus Kalvių klasikiniai metalinių tvorų išraižymai derinami su Jūsų poreikiais bei skoniu puikiai derės Jūsų aplinkoje. Metalinės tvoros bei aptvėrimai yra ypatingi tuo, kad savo sugebėjimu įvykdyti įnoringiausio kliento sumanymus. Leiskite savo vaizduotei klestėti, o planą įgyvendinti patikėkite mums! Dėmesys klientui, aukščiausios kokybės metalas bei savo darbą gerbiantys meistrai pasirūpins Jūsų namų aptvėrimu pagal Jūsų poreikius.  Metalinės tvoros yra vienas Vilniaus Kalvių prekinių ženklų, todėl garantuojame kad daugiau nei 20 – ties metų mūsų praktika Jus sužavės.

tvoros (5).jpg tvoros (6).jpg ambasada tvoros kalviai (1).jpg ambasada tvoros kalviai (2).jpg

Metalinės tvoros Jūsų aplinkoje

Prieš dvidešimt metų Vilniaus Kalviai pradėję dirbti su metalo amatu išvystė ir ištobulino savo darbo technika. Šiuo metu yra derinami tradicinės kalvystės pagrindai bei inovatyvūs technikos sprendimai. Kalvystės meno klasika derinama su šiuolaikiniais poreikiais. Visa tai bene geriausiai atsispindi mūsų kuriamose metalinėse tvorose. Jūsų poreikius atitinkamuose rėmuose mes pažadame įvykdyti viską, ko reikia Jūsų namams apibrėžti. Metalinėse tvorose atsispindės visa Jūsų kūryba su mūsų patarimais, individualizuotas išvystymas bei įgyvendinimas. Tai yra žmonijos klasika, kurios neatstoja betonas, pabandęs ateiti į madą bet taip ir neprilipęs plastikas, kadangi tikrumą Jūsų namams gali suteikti tik metalas, medis ar akmuo. Pasirinkite mus ir pradėkime puošti Jūsų namus!

ambasada tvoros kalviai (3).jpg ambasada tvoros kalviai (4).jpg ambasada tvoros kalviai (5).jpg ambasada tvoros kalviai (6).jpg

 Tikrumas Jūsų namams

Metalinės tvoros, įrėmindamos Jūsų namus suteikia ne tik žavesio, elegancijos bei bendrą gerą įspūdį. Metalinių tvorų įvirtinimas aplink Jūsų namus prideda solidumo bei tikrumo pojūtį. Tai reiškia, kad žmonijos klasika gyvavusi amžių amžius vis dar gyvuoja ir yra perduodama iš kartos į kartą. Jūsų norai bei įgeidžiai bus įgyvendinti naudojant šiuolaikines technologijas, nepamirštant apie kalvio amato pagrindų, išlaikant tradicijas.

ambasada tvoros kalviai (7).jpg ambasada tvoros kalviai (8).jpg ambasada tvoros kalviai (9).jpg tvoros kalviai (1).jpg

Metalinės tvoros- klasika

Kuriant savo aplinką svarbu atsižvelgti į daugelį aspektų, ne paskutinėje vietoje yra pastato, objekto aptvėrimas. Metalinių tvorų ypatumas tas, kad Jūsų pasirinkta aplinka visad atrodys įspūdingai. Tai tarsi būdas aplinkiniams prisistatyti, kaip gerą skonį turintis asmuo. Vilniaus Kalviai nenustodami stebina savo klientus derindami jų vizijas su klasikiniu požiūriu, kuriuos sudėjus kartu kuriami metalinių tvorų šedevrai.

tvoros kalviai (2).jpg tvoros kalviai (3).jpg tvoros kalviai (5).jpg tvoros kalviai (6).jpg

Būkite išskirtiniai

Savo teritoriją aptvėrę savininkai vieningai tvirtina – metalinę tvorą gali turėti ne bet kas. Ji nėra paprastai užpildoma vientisa spalva, prie brėžinių reikia padirbėti, įnešti širdies bei kantrumo. Kalviai pritaria, norit būti išskirtiniu, reikia turėti, ką pasakyti visuomenei. Kaltos metalinės tvoros išsiskiria savo unikalumu, kompozicija, kokybe bei ilgaamžiškumu. Vilniaus Kalviai pasiruošę visa tai Jums suteikti.

tvoros (7).jpg tvoros (8).jpg tvoros vartai varteliai vilnius (11).jpg tvoros vartai varteliai vilnius (12).jpg

Metalinės tvoros – ilgaamžiškumo garantas

Vilniaus Kalviai pasiruošę suteikti Jūsų namams ypatingą teritorijos aptvėrimą. Visas dėmesys skiriamas solidžiam Jūsų aplinkos pristatymui. Metalinės tvoros, pagamintos Vilniaus Kalvių specialistų išsiskiria ilgaamže kokybe, subtilumu, klasicizmo elementais. Visa tai pasiekta per daugely kompanijos gyvavimo metų. Mūsų metalinės tvoros padarė laimingu nevieną namo šeimininką, kviečiame tapti vienu iš jų! 

tvoros vartai varteliai vilnius (13).jpg tvoros vartai varteliai vilnius (14).jpg tvoros vartai varteliai vilnius (15).jpg tvoros vartai varteliai vilnius (16).jpg

Apibrėžkite savo teritoriją įspūdingai

Visų namų teritorijos apibrėžimas bei pristatymas yra aptvėrimas arba tvora. Kas geriau, solidžiau, tradiciškiau nei metalinė tvora, kuri puoštų Jūsų pasirinktą teritoriją labiau nei bet kas kitas. Metalinių tvorų tipai bei tipažai yra begaliniai – viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Vilniaus Kalviai pasirengę pagaminti tokias metalines tvoras, kurios Jus saugotų, o Jūs – didžiuotumėtės. 


tvoros vartai varteliai vilnius (18).jpg
tvoros vartai varteliai vilnius (19).jpg
tvoros vartai varteliai vilnius (20).jpg
tvoros (20).jpg
tvoru gamyba (1).jpg
tvoru gamyba (2).jpg
tvoros (21).jpg

Susisiekite su mumis